پرینت لیزری

شماره تلفن: ۶۶۹۵۸۳۳۵-۶۶۴۹۷۹۰۰ | پرینت لیزری ارزانتر از همه جا | پرینت رنگی ارزان

شماره همراه: ۱۱۰۱۲۸۰  ۰۹۲۰  – ۵۷۰۴۷۱۵  ۰۹۱۲


پرینت لیزری ارزانتر از همه جا | پرینت رنگی ارزان


پرینت رنگی ارزانتر از همه جا


ایزوتایپ ۱۲۸ با استفاده از بهترین پرینترها، کاغذهای اورجینال و صحافی با کیفیت بالا، پایان نامه و یا کتابی شما را چاپ و تکثیر خواهد کرد. کیفیت عالی و سرعت بالا یکی از فاکتورهای مشتری مداری می باشد. رضایت مشتری بزرگترین سرمایه ماست.

پرینت لیزری

پرینت لیزری

قیمت واحد

نوع خدمات

ردیف

۱۰۰ تومان

   پرينت ليزري بالای ۲۰۰۰ صفحه

۱

۱۲۰ تومان

   پرينت ليزري بالای ۵۰۰ صفحه

۲

۱۵۰ تومان

   پرينت ليزري بالای ۳۰۰ صفحه

۳

۱۸۰ تومان

   پرينت ليزري بالای ۲۰۰ صفحه

۴

۲۰۰ تومان

   پرينت ليزري بین ۵۰ تا ۲۰۰ صفحه

۵

۳۰۰ تومان

   پرينت ليزري بین ۳۰ تا ۵۰ صفحه

۶

۴۰۰ تومان

   پرينت ليزري بین ۱۰ تا ۳۰ صفحه

۷

۵۰۰ تومان

   پرينت ليزري (۱۰-۱)

۸

۱۰۰۰ تومان

  پرينت  رنگي  ليزري  بالاي ۵۰ صفحه زیر ۱۵۰ صفحه

۹
        ۷۵۰ تومان

كپي رنگي  ليزري  (تيراژ)

۱۰

آدرس: میدان انقلاب – ضلع جنوب شرقی – پلاک ۲۳ – بازار بزرگ کتاب – طبقه زیر همکف – واحد ۱۴


تلفن:  ۶۶۹۵۸۳۳۵ –  ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵


Email: Isotype128@yahoo.com – Isotype128@gmail.com – Isotyp128@gmail.com


پرینت و صحافی پایان نامه ارزانتر از همه جا

پرینت لیزری فقط ۱۰۰ تومان و پرینت رنگی فقط ۷۵۰ تومان قیمت سال۱۳۹۷ (بالای ۲۰۰۰ صفحه)

پرینتر (انگلیسی: Printer) یکی از تجهیزات جانبی رایانه است که متن یا تصویر ایجاد شده به وسیله رایانه را بر روی کاغذ (یا رسانهٔ مشابه دیگری) حک می‌کند.انواع چاپگرها عبارت‌اند از چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی. چاپگرهای جوهر افشان از اواسط دهه ۱۹۸۰ مطرح و بسرعت متداول گردیدند. شاید یکی از مهم‌ترین دلایل رشد سریع این نوع از چاپگرها قیمت مناسب آنها نسبت به کیفیت و کارآئی آنان باشد. یک چاپگر جوهر افشان، چاپگری است که برای ایجاد تصاویر، ذرات بسیار کوچکی از جوهر را بر روی کاغذ می‌پاشد. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تامین رنگ در چاپگرها بسته به نوع چاپگر تونر یا کارتریج نامیده می‌شود. انواع چاپگر از نظر رنگ سیاه و سفید این نوع چاپگرها فقط رنگ مشکی دارا می‌باشند، برای چاپ عکس زیاد مناسب نیستند و بیشتر از آن‌ها برای چاپ مقاله و نمودار استفاده می‌شود. رنگی این نوع چاپگرها علاوه بر کارایی‌های چاپگرهای سیاه و سفید، دارای رنگ‌های بیشتری هستند و همچنین برای چاپ عکس در هر اندازه‌ای مناسب می‌باشند. انواع چاپگر از نظر کاربرد جوهر افشان چاپگری که با پرتاب ذرات جوهر بر کاغذ نقش ایجاد می‌کند. سوزنی چاپگری که در آن حرف یا نماد ماتریسی از نقاط است که توسط ضربه سوزنهای باریکی بر روی نوارحاوی جوهر (نسبتاً خشک) و در نهایت بر روی کاغذ شکل میگیرد . علی رغم صدای بالا و کیفیت پایین چاپ بهترین گزینه از نظر سرعت و هزینه کم به شمار میرود چاپگرهای سوزنی در دو نوع ماتریسی و خطی میباشند . اخیرا برای صحافی پایان نامه و جهت چاپ طلا روی گالینگور از این پرینترها نیز استفادده می شود. لیزری چاپگری که در آن از پرتوهای لیزر برای نشاندن جوهر بر روی کاغذ استفاده می‌گردد.چاپگرهای لیزری نیز خود به دو دسته رنگی و سیاه سفید تقسیم می‌شوند.چاپگرهای لیزری سیاه سفید بیشتر برای چاپ متن به کار می‌روند، اما از چاپگرهای لیزری رنگی برای چاپ عکس استفاده می‌شود، ولی این چاپگرها برای چاپ عکس زیاد مناسب نسیتند جون هزینه شارژ مجدد یا تعویض کارتریج بالا است.

خطی چاپگری که در آن اطلاعات و نوشته‌های یک سطر یکجا چاپ می‌شود.به این چاپگر ها در زبان انگلیسی line printer یا همان چاپگر خطی می گویند. صفحه‌ای چاپگری که متن یک صفحه را بصورت یکجا چاپ می‌کند. حرارتی چاپگری که با ایجاد گرما روی کاغذ های مخصوص متن مورد نظر را چاپ می کند چاپگر جت چاپگری برای مصارف صنعتی است. چاپگر سه بعدی چاپگری که با استفاده از آن می توان از فایل های سه بعدی که در کامپیوترموجود است نمونه سه بعدی واقعی ساخت.

راهنمای خرید چاپگر خوب برای اینکه هنگام خرید چاپگر زمان طولانی را صرف مقایسه و بررسی محصولات نکنید بهتر است قبل از رفتن به مراکز خرید یا خرید آنلاین تصمیم بگیرید که چاپگر لیزری یا چاپگر جوهر افشان می خواهید و ویژگی ها و گزینه هایی که برای شما اولویت دارند مثل امکانات شبکه ای ، سرعت چاپ، کیفیت چاپ، ظرفیت کاغذ، اندازه و وزن را در نظر بگیرید. آنچه که در انجام یک خرید آسان و بدون اتلاف وقت موثر است در واقع تعدادی تصمیم گیری می باشد که محدوده قیمت کالای مورد نظر شما اغلب در آخر آنها قرار می گیرد. مواردی همچون تعداد صفحاتی که هر کارتریج چاپگر چاپ می کند و اینکه به صورت خودکار می تواند دو روی کاغذ چاپ کند، از جمله مواردی هستند که باید به آنها توجه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *