چاپ و طراحی

جهت سفارش چاپ و طراحی, چاپ سربرگ, چاپ ست اداری, چاپ افست و …

با شماره تلفن های ۶۶۹۵۸۳۳۵-۶۶۴۹۷۹۰۰ و یا ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵ تماس حاصل نمایید.


چاپ و طراحی, چاپ سربرگ, چاپ ست اداری


انجام کلیه امورطراحی و چاپ در اسرع وقت


طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی لوگو و آرم، طراحی کارت ویزیت، سربرگ،پاکت نامه،طراحی تراکت،طراحی جلد کتاب و مجله، طراحی پوستر، بنر و استند، طراحی منوی کافه و رستوران


سایت مـا با ارائـۀ طراحی در زمینۀ کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، تراکت و… توسط بـهتریـن دستگاهـهای چاپ افست و چاپ دیجیتال به شمـا کمک می کند تا در مسیر پیشرفت خـود، سریعتر گام بردارید . طراحی به دانش ایجاد یک طرح یا نمایه از هر تصویر ذهنی یا واقعی گفته می‌شود.

امروزه بسیاری از مراحل طراحی قطعات و اجزاء مختلف توسط رایانه انجام می‌شود. بسیاری از قطعات تحت شرایط مختلف باید آزمایش شوند و اگر بخواهیم تحت آزمایش واقعی قرار دهیم مستلزم هزینه‌های بسیار زیاد می‌شود. با نرم‌افزارهای بسیار متنوع می‌توان این شبیه‌سازی را انجام داد. نرم‌افزارهای طراحی رایانه‌ای، به نرم‌افزارهایی اطلاق می‌شود که کار ایجاد و ویرایش اشکال را به کمک رایانه انجام می‌دهند. امروزه بیش‌تر نرم‌افزارهای طراحی به کمک رایانه، نه تنها توانایی ایجاد و ویرایش نقشهٔ دوبعدی و سه‌بعدی قطعات را دارند، بلکه توانایی وارسی (تحلیل) قطعات از نظر مسائل تنش، گرما و مسائل مکانیکی با استفاده از روش المان محدود را دارند. تمام رشته‌های مهندسی برای طراحی از نرم‌افزارهای مناسب خود استفاده می‌کنند. نرم‌افزارهای مورد استفاده در طراحی معماری و طراحی صنعتی اغلب نرم‌افزارهای گرافیکی هستند. از نرم‌افزارهای سه بعدی که بیشتر در طراحی معماری و طراحی صنعتی استفاده می‌شوند می‌توان به اتوکد، سالیدورکس، اینونتور، سالید اج و مکانیکال دسکتاپ اشاره کرد. علاوه بر این موارد، نرم‌افزارهای گرافیکی دو بعدی مانند فتوشاپ، کورل‌دراو و فری‌هند نیز بسیار پر کاربرد هستند. کتیا، یونیگرافیکس و پرو/اینجینیر هم از بهترین نرم‌افزارهای گرافیکی مورد استفاده‌است که با امکان محاسبات پیچیده مهندسی از قبیل محاسبات تنشهای محوری وهزاران قابلیت حرفه‌ای دیگر به طراحان کمک کرده‌اند.

چاپ و طراحی, چاپ سربرگ, چاپ ست اداری

چاپ و طراحی, چاپ سربرگ, چاپ ست اداری


صفحه آرائی پایان نامه و کتاب


در تمامی قطع ها، پایان نامه ارشد و دکترا به صورت کاملا حرفه ای طبق آئین نامه دانشگاه مربوطه


تلفن ۶۶۹۵۸۳۳۵- ۶۶۴۹۷۹۰۰

همراه: ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵

میدان انقلاب – بازار بزرگ کتاب- واحد ۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *